Didelės terasos durys paįvairins Jūsų interjerą

Nuosavas namas jau neįsivaizduojamas be terasos, kur malonu ryte išgerti puodelį kavos, leisti laiką su šeima ar priimti svečius. Mūsų siūlomos terasos durys, kurių tik varstoma dalis gali siekti daugiau nei 3 m plotį ir 2,6 m aukštį, yra kokybiškos ir ilgaamžės. Didžiausios gaminamos terasos durys gali siekti iki 6,5 m plotį. Jų stiklas užima iki 80 % viso ploto, todėl per tokias terasos duris netrukdomai galite gėrėtis vaizdu už lango. Jos puikiai izoliuoja šilumą, gaminamos iš specialaus profilio.

Saugus ir stilingas sprendimas

Terasos durys montuojamos naudojant įvairias durų sistemas, todėl tikrai surasime sprendimą, kuris suteiks Jums galimybę mėgautis nuostabiais vaizdais ir nesumažins Jūsų namo saugumo. Gali būti rakinamos raktu tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Uždarius ir užrakinus galima palikti fiksuotą tarpą vėdinimui (mikroventiliaciją). Terasos durys turi stiklo paketą, kurio neįmanoma išstumti iš lauko pusės, nes stiklajuostė tvirtinama 2-juose taškuose vidinėje pusėje.

Nesukelia papildomų nepatogumų

Jomis patogu naudotis, nes didelė nustumiama dalis ir žemas slenkstis netrukdo kasdienei veiklai - galėsite patogiai įnešti ir išnešti didelius daiktus, todėl neužkliūsite eidami su padėklu rankose, lengvai išstumsite vežimėlį, bus paprasta pervažiuoti net vaikui su triratuku. 

Varstomą dalį galite nustumti lygiagrečiai su siena, todėl nereikės papildomos erdvės viduje. Terasos durų varstomą dalį lengvai nustumsite, nes ji juda ratukų pagalba. Jas galėsite praverti vėdinimui ir užfiksuoti bet kurioje padėtyje.

Saugo šilumą ir izoliuoja triukšmą

Terasos durys puikiai izoliuoja šilumą, jos gaminamos iš specialaus profilio. Galima stiklinti 3-jų stiklų stiklo paketu. Durų sandarumą užtikrina tarpinės, šepetėliai.

Jei svetainė yra pietinėje ar pietvakarinėje pusėje - galėsite sumažinti išlaidas kondicionavimui. Tam rekomenduojame papildomą apsaugą nuo saulės įkaitinimo, kuri nesumažina šviesos srauto - stiklo paketus su „saulės kontrolės“ stiklu.

pasirinkus terasos duris su 6 mm stiklo paketu beveik dvigubai sumažina girdimą triukšmą, lyginat terasos duris su įprastu stiklo paketu. Slenkstis – specialus, su termine perskyra - neperšąlantis. Todėl patalpos viduje slenkstis nešerkšnija, nerasoja, negadina grindų dangos

Kokybiškos ir ilgaamžės

Terasos durys tarnaus ilgai, nes gaminamos iš A klasės profilių, kurių sienelės storos - todėl sumažina deformacijos tikimybę. Jos ekologiškos, nes juos gaminant nenaudojama švino stabilizatorių. Durų tvirtumą garantuoja armuotė, gaminama griežtai laikantis technologinių reikalavimų.

Daug dizaino ir varstymo galimybių

Terasos durys idealiai dera prie pasirinktų plastikinių langų (siūlome tokių pat spalvų ir faktūrų). Terasos durys gaminamos su įvairių atspalvių skirtingo skaidrumo ir faktūros stiklais. 

Gaminamos terasos durys gali būti varstomos keliais būdais: lygiagrečiai nustumiamos durys, atverčiamos ir nustumiamos durys, sulankstomos durys (armonika).