Plastikiniai langai puikiai išsaugo šilumą

Lango rėmas atlieka labai svarbų vaidmenį, užtikrinant efektyvią šilumos izoliaciją. Plastikiniai langai pralenkia medinius ir aliuminio langus kainos ir kokybės santykio atžvilgiu. Taip pat, pasižymi geromis šilumos išsaugojimo savybėmis ir gali sumažinti šildymo išlaidas. Pasyvaus namo standartą atitinkantys plastikiniai langai gali ženkliai sumažinti energijos suvartojimą. 

 

Plastikiniai langai – geriausias kainos ir kokybės santykis

Plastikiniai langai turi akivaizdų kainos pranašumą tiek įsigijimo, tiek naudojimo metu. Mediniai langai yra apie 30 % brangesni už PVC langus, o 50 % brangesni aliuminio langai yra brangiausias pasirinkimas. Kadangi plastikiniai langai reikalauja tik minimalios priežiūros, o jų šilumos išsaugojimo savybės nekinta visą eksploatavimo laikotarpį (iki 40 metų), Jūs mažinate savo išlaidas ne tik įsigydami plastikinius langus, bet ir visą jų naudojimo laiką.

 

Plastikiniai langai nereikalauja specialios priežiūros

Aukštos kokybės plastikiniai langai reikalauja tik minimalios priežiūros. Mediniai langai turi būti perdažyti ir perstiklinti kas keletą metų. Plastikiniai langai turi lygų paviršių kurį pakanka nuvalyti paprastu indų plovikliu. Plastikas yra labai atsparus aplinkos (vandens, saulės šviesos, temperatūros svyravimų) poveikiui.

 

Plastikiniai langai yra ekologiški

Plastikiniai langai yra pilnai perdirbami. Apie 40 % pasaulio naftos ir gamtinių dujų atsargų naudojama šilumos ir kitos energijos tiekimui į namus. PVC gamybai naudojamas tik 1 % minėtų išteklių. Be perdirbimo galimybių PVC gamyba turi labai žemą taršos lygį. Langų profiliai gaminami be švino, juose naudojami tik kalcio ir cinko (Ca-Zn) stabilizatoriai. Plastikiniai langai tarnauja ilgiau už medinius, o jų gamybos metu sunaudojama labai mažai energijos. Todėl Plastikiniai langai prisideda prie energijos taupymo ne tik Jūsų namuose, bet ir gamybos procese.