Plastikinės lauko durys - Jūsų namų saugumas ir elegancija

Durys - tai kur kas daugiau, nei vien tik dizaino elementas. Joms keliami ypatingi reikalavimai, kuriuos jos privalo išpildyti. Turi patikimai funkcionuoti, išlaikyti sandarumą, apsaugoti nuo triukšmo. 

 

Lauko durys - tvirtos,  saugančios šilumą ir ilgaamžės

Durys yra montuojamos su varstomosios dalies apatiniuose kampuose esančiais papildomais sandarikliais. Durys taip pat turi sandarią tarpinę. Slenkstis yra su termine perskyra, todėl neperšąla ir namo viduje nešerkšnija, nerasoja, negadina grindų dangos. Montuojame trijų taškų arba 4 ritinėlių spynas, kurios varstomąją durų dalį gerai pritraukia prie rėmo. PVC durys gaminamos iš A klasės pirminio (neperdirbto) plastiko profilių. Tvirtumą užtikrina uždaros formos plieninė armuotė. Šis gaminys nereikalauja daug priežiūros - pakanka tik išvalyti. Jų nereikia dažyti, lakuoti, durys nesideformuoja nuo drėgmės. 

Lauko durų dizaino galimybės

Galime pasiūlyto plastikines (PVC) duris, kurių spalva ir faktūra bus tokia pat, kaip plastikinių (PVC) langų. Durys turi plačią spalvų gamą. Galime sukurti individualų durų modelį, derindami skersinius, įvairių atspalvių skirtingo skaidrumo bei faktūrinius stiklus ar net autorinius vitražus bei užpildus. S

Konstrukcijų įvairovė

g3