Net 80% gaminių savybių priklauso nuo to, kaip kvalifikuotai sumontuota ir kokios medžiagos buvo naudotos sandarinimui. Teisingas montavimas tiesiogiai įtakoja gaminių savybes: šilumos, garso izoliacijos, naudojimo patogumą, ilgaamžiškumą ir įtakoti pelėsio atsiradimą patalpose.
Mes montuojame pagal Statybos taisykles ST 2491109.01:2015, patvirtintas Respublikinės langų ir durų gamintojų asociacijos. 

 

Pagrindinis principas 

Sandarinimo siūlė privalo būti sandaresnė iš vidaus nei iš išorės. Medžiagos parinktos pagal technines charakteristikas. 
 

Sandarinimo medžiagos: 

  1. Iš pastato vidaus - atsparios vandens garų slėgiui
  2. Vidurinė siūlė - gerai užpildo ertmes, izoliuoja šilumą ir triukšmą.
  3. Iš lauko - užtikrina atsparumą drėgmei, kad neprasiskverbtų į vidurinę siūlę (tačiau leidžia siūlei "kvėpuoti"), apsaugo nuo saulės poveikio. 
 

 

Dėmesio! Saugokitės privačiai montavimo paslaugas siūlančių „specialistų“. Privačiai dirbantys montuotojai naudoja pigesnes medžiagas, nesuteikia garantijų, prisikviesti juos vėliau yra labai sunku. Iš pirmo žvilgsnio pigesnės paslaugos ateityje gali virsti pelijančiomis sienomis, drėgme namuose, neatsidarančiu arba net išlūžusiu langu.