APRAŠYMAS

Šiltam ir gražiam namui – Arcade

Langai Arcade  – tai aiškios lieknos formos ir aukšto lygio funkcionalumo derinys. 71 mm sistema užtikrina patvarumą ir geras šilumos išsaugojimo savybes. Arcade  – tai puikus sprendimas šiuolaikiškam namui, siekiant aukštos kokybės ir gerų šilumos išsaugojimo savybių už prieinamą kainą. Klasikinio dizaino Arcade langai yra vieni populiariausių rinkoje puikaus kainos ir kokybės santykio dėka.

 

Techniniai duomenys:

 • 71 mm 5 kamerų vokiška sistema Inoutic Arcade
 • Plastikas be švino stabilizatorių
 • Galvanizuoto plieno armuotė
 • Lango šilumos laidumo koeficientas  Uw iki 0.9 W/m2K
 • Stiklinimas iki 40 mm
 • 2-jų arba 3-jų stiklų paketai 
 • Tarpai tarp stiklų užpildyti argono dujomis ~92%
 • Specialios konstrukcijos stiklajuostė su dvejomis atramomis – apsaugai nuo įsilaužimo
 • Pažangi stiklo paketo klijavimo technologija – išskirtinis patvarumas bei galimybė gaminti didelių gabaritų gaminius
 • Garso izoliacija iki 44 dB (4 apsaugos nuo triukšmo klasė)

 

 

 

SPALVOS

Standartinės spalvos

 

Specialios spalvos 

Nestandartinės spalvos

 

STIKLAI

Stiklas užima apie 80 procentų lango ploto. Todėl teisingai parinktas stiklinimas ir kokybiškas stiklo paketas turi ypatingai svarbią reikšmę siekiant kuo geresnių lango šilumos ir šviesos laidumo savybių.

Veiksniai, kuriuos turi užtikrinti geras stiklo paketas:

 • Kuo mažesnis šilumos perdavimas į išorę
 • Kaip įmanoma didesnis dienos šviesos pralaidumas
 • Hermetiškumas
 • Ilgas tarnavimo laikas ir patvarumas

stiklai

Galime pasiūlyti įvairių storių ir skirtingo funkcionalumo 2-jų ir 3-jų stiklų paketus, kuriuose, priklausomai nuo kliento poreikių naudojame įvairių rūšių stiklą ir aliuminio arba specialų šiltą rėmelį.

Standartiniai stiklo paketų storiai yra 24 mm, 36 mm, 40 mm, 44 mm.

 Pasiekiamas stiklo paketų šilumos laidumo koeficientas Ug iki 0,5 W/(m2K).

Garantuojamos visas deklaruojamos stiklo paketo savybės, nes jie išbandyti notifikuotose laboratorijose ir sertifikuoti CE ženklu.

 

 

Galimas stiklo paketo skaidymas dekoratyvinėmis juostelėmis

 

PRIEDAI

Mes siekiame, kad Jūsų namai būtų jaukūs ir saugūs. Norėdami tuo pasirūpinti sumontuosime į Jūsų langus specialius priedus, kurie apsaugos Jūsų namus nuo įsilaužimo, o vaikus nuo galimo susižalojimo.

Priešįsilaužiminiai I.S. ritinėliai („grybukai“) – pati šiuolaikiškiausią užrakinimo, saugumo ir reguliavimo sistemą. Patentuota priešįsilaužiminių ritinėlių ir uždarymo dalių forma garantuoja patikimą lango uždarymą, ir netgi bandant išlaužti langą statybiniais įrankiais (atsuktuvu, laužtuvu, kyliu ir t.t.) apsaugo nuo patekimo į vidų.

Priešįsilaužiminiai apkaustai užtikrins tinkamą atkirtį visiems nekviestiems svečiams!

Siekiant užtikrinti maksimalų saugumą languose montuojami net TRYS ritinėliai

ritineliai

Sukėlėjas – rankenos klaidingo valdymo blokada

Tai sprendimas neleidžiantis varčiai nusėsti ir blokuojantis klaidingus judesius, rankenos pasukimą tada, kai varčia yra atidarytoje padėtyje. Langas turi iš uždarytos padėties pereiti tik į atvertimo padėtį. Jis neturi būti iš karto dvejose padėtyse: ir atidarymo, ir atvertimo.

priedas-2

Reguliuojamas apatinio vyrio prispaudimas

Suteikia galimybę sureguliuoti langą visomis kryptimis! Praktiškai visi apkaustų gamintojai daro prispaudimo reguliavimą uždarymo vietose, tačiau langas turi sandariai priglusti visu perimetru.

Tai įvertinti galima tuomet, kai esant stipriems šalčiams lango hermetiškumas visu kontūru neidealus. Kažkur gali prapūsti vėjas, o labiausiai  pažeidžiama bet kurių apkaustų vieta yra apatinio vyrio zona. Net ir nusėdus namo sienoms (kaip dažnai nutinka naujai statybai po kelių metų), visada turėsite galimybę iš naujo sureguoliuoti langus ir išsaugoti jų hermetiškumą. (Dauguma kitų apkaustų nesuteikia tokios galimybės, ir tai tampa problema).

priedas-3

„Secustik“ saugi rankena

Ypatingą saugumą suteikianti rankena. Patentuotas blokavimo mechanizmas neleidžia prasukti rankenos iš lauko ir užkerta kelią įsilaužėliams. Pasukant šią rankeną, spyruokliniai kaiščiai fiksuojasi specialiuose korpuso grioveliuose. Kiekvieną kartą jiems užsifiksavus jūs girdite spragtelėjimą. Bandant atidaryti langą iš išorės, kaiščiai užblokuoja rankeną ir įsilaužimas tampa neįmanoma užduotimi.

priedas-4

 

 

 

 

 

arcadet